Tel : +90 850 305 46 27 // +90 532 736 98 08

Hakkımızda


Retireepass.com; hizmet sektörlerindeki Tesis ve İşletmelerin “durgun süreler” olarak adlandırdığı ve belirli sezon, dönem ile zaman aralıklarında bir türlü önüne geçemediği atıl/boş/müsait durumdaki kapasitelerini, zamanlama açısından daha esnek ve fakat bütçe açısından daha kısıtlı hareket eden 55+ kitlelere, uygun indirim ve fiyat avantajlarıyla yönlendirmektedir.

Böylelikle, bir yandan işletmelerin durgun zaman dilimlerindeki kapasitelerini iyileştirebilecek, diğer yandan hitap edilen kitlelere, daha öncesinden tanık olmadıkları bir bütçe ile onları cesaretle evden dışarı çıkarıp, sosyal hayatın içine katılmalarına imkan verecek bir Platform oluşturulmuştur.

Emekli statüsündeki ya da 55 yaş üstündeki Üye’lerine 2013 yılından bu yana hizmet sağlayan Retireepass.com Platformu, Modüler İnovasyon Turizm ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin markasıdır.

Emekli veya 55+ yaş kitlesini temsil ediyorsanız; %70’e varan indirimlerle yurt içi veya yurt dışı seyahat etmek ister misiniz? Yaşadığınız lokasyonda hafta içi 10:00-18:00 arasındaki zaman diliminde, sinema, restaurant gibi şehir aktivitelerinden, ürün ve hizmetlerden %50’ye varan indirimlerle yararlanmak ister misiniz? O halde Retireepass.com’a hoş geldiniz :)

Retireepass.com | @2024 All copy rights reserved