Tel : +90 850 305 46 27 // +90 532 736 98 08

Üye Yorumları


Yorum yap
Şu an Alexius Beach Hotel'de konaklıyoruz ve sağladığı bu güzel imkanlar icin iRetireepass'e çok teşekkür ediyoruz.
Osman Ceylan
9.04.2024
RETİREE PASS EMEKLİ PLATFORMU' NUN BİLGİLENDİRMESİYLE 07-13.04.2024 TARİHLERİ ARASINDA ALEXIUS BEACH HOTEL BELDİBİ/ANTALYA'DA AİLECEK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ VE MÜTHİŞ KEYİF ALDIĞIMIZ TATİLE VESİLE OLDUKLARI İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER. MAHARET VE BECERİ İLTİFATA TABİ İSE RETİREE PASS BU ÖVGÜYÜ FAZLASIYLA HAKEDİYORLAR.10 ÜZERİNDEN YILDIZLI 10 HAKLARIDIR, HELALİ HOŞ OLSUN.BAŞARILARININ ARTARAK DEVAMINI DİLİYORUM.
MEHMET UFUK KURTBAŞ
9.04.2024
25 Şubat/02 Mart 2024 te 6 aile (12 kişi) tatil için Elitium Germencik Termal Hotel'e gitmek istedik. Bunun için Retireepass firmasından hizmet talep ettik. Otel ile iletişimizi Retireepass ile sağladık. Rezervasyonun tamamlanmasında öncesinde ve sonrasında yaptıkları çok gayretli çalışmalarla gönlümüzü kazanan Retireepass'e çok teşekkür ederim. Elbette bir Otelin sağlıklı çalışması olumlu sonuca ulaşması öncelikle yönetim ve tüm çalışanların uyumlu ve gayretli çalışmaları ile mümkündür diye düşünüyoruz. Bu anlamda Otel yönetimine ve tüm personeline telekkürü borç biliriz. Başarılarınızın devamlılığı biz müşterileri de memnun edecektir.Tüm Otel ve Retireepass çalışanlarına gönülden saygı ve sevgilerimizi sunar sağlıklı bir yaşam dileriz.
Fevzi Aydın
2.03.2024
Kış mevsimi dolayısıyle eşimle birlikte kısa bir termal tatili yapmak istedik ve Form Termal hoteli seçtik, Retireepass vasıtasıyla rezervasyon yaptırdık,19-23 Aralık olarak düşündüğümüz dinlenme tatilini yapmak üzere tesise geldik, Gerçekten bazı kuşkularımız vardı, Kış mevsimi dolayısıyla yapılacak servisin yeterli olmayabileceğini düşünüyorduk gerçekten otel ekibi müdür dahil tüm kadro bizleri şaşırttı, güler yüzlü, nazik, işini bilen, titiz bir kadro. Tesis temiz, bakımlı, mutfak sorumluları oldukça kabiliyetli ve titiz hazırladıkları kahvaltı ve yemek sunumları lezzetli, kaliteli ve bir hayli bol. Ellerine sağlık, tüm personeli kutluyorum, müd. Salih beye de bu başarılı kadrosundan dolayı teşekkürlerimizi iletiyorum, iyi ki Rereespass ile Form Termal Hoteli seçmişiz. İhsan-Filiz. 19-23/Aralık.2023.
İhsan Usta
24.12.2023
Retireepass yardımı, müşteri temsilcisinin çabası ve ilgisi ile çok güzel ve indirimli bir otel olan innvista Belek oteline geldik, memnun kaldık. Sağolasın Retireepass.
Fetiye dağ
20.12.2023
Ekim ayının ikinci haftası ailemle birlikte marmaris marti resort otelde bir hafta kaldık tek kelime ile harikaydı bu güzel tatil için retireepas ve ekibine sonsuz teşekkürler yine buluşmak üzere hoşcakalın.
Emin aygenli
28.10.2023
11-19 Ekim tarihleri arasında kemer-beldibi alexius otelde konaklama ve tatil yapma imkanı sunan retirepas a otel personeline çok teşekkür ederiz.seneye Eylül ayı içinde aynı yerde bu kez dostlarımla beraber tatil yapmak istiyorum.her sey için çok çok teşekkürler retirepas iyiki varsiniz emeklinin yüzünü güldürdünüz
Nejat Güner
25.10.2023
16/23 Ekim tarihleri arasinda Germencik Elitium otelde indirimli konaklama imkanini bize sunan Retireepass'e teşekkür ederiz... Otel, kişi başi 450TL'den ön ödeme ve istediğimiz zaman kullanabileceğimiz 15/30/60 günlük abonman usulu bir pazarlamaya başlayacaği bilgisini paylaşti.. Belki Retireepass ailesi bundan da indirim alabilir :-)
Nuray Inceoglu
22.10.2023
3-9 temmuz arasi eşimle modern saraylar otel de normal fiyatindan cok daha uyguna retireepass aracılığı ile kaldik herşey harikaydi, cok memnun kaldik retireepass ailesine cok tesekkur ediyoruz.
Nevin civas
11.10.2023
EYLUL/2023 AYI İÇERİSİNDE,ÖNCE SİDE'DE DAHA SONRA ADRASAN KOYU'NDA YAPTIĞIMIZ TATİL SÜRECİNDE GÖSTERDİĞİ GAYRET VE BİZE SAĞLADIĞI FAYDA İÇİN TANJU BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. RETİREEPASS ÜYESİ OLMANIN BİR AYRICALIK SAĞLADIĞINI, GİTTİĞİMİZ YERLERDEKİ İLGİDEN BİR KERE DAHA YAKINEN GÖRMÜŞ OLDUK. HER ZAMAN TÜM EMEKLİ DOSTLARIMA, BU PLATFORMUMUZDAN FAYDALANMALARINI ÖĞÜTLÜYOR VE HATTA BERABER GİTMEMİZ İÇİN İKNA EDİYORUM. TEKRAR TEŞEKKÜRLER RETİREEPASS'E VE PLATFORM AİLESİNE.
MALİK AKRAY
7.10.2023
Retireepass sayesinde Ayvalık ta, oğlumla beraber 3 günlük güzel bir tatili yaptık. Harika güzel geçti. Teşekkürler… 🍀
Tamer Akpolat
29.09.2023
Retıreepass sayesınde 7.ve 10 agustos tarihlerinde İdatur Motel'de konakladık Başta retireepass ekibine ve İda Tur Motel'dekı Nezıhe Hanım'a ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Çok güzel huzurlu ve sakin bır tatil geçirdik. Deniz havuz ve yeşillik dinlenme alanlarının hepsinin bır arada olması çok keyifliydi. İda tur Motel'e ve bize bu tatil için imkan sunan retireepass ekibine ve Tanju Bey'e çok teşekkür ederiz.
Ferdane Hızlı
10.08.2023
Retireepass sayesinde 16-21 temmuz tarihleri arasında Nevşehir Kozaklı da Divaisib Termal resort otele gittik. Otelimiz tertemizdi, yemekleri çok güzeldi retireepass ailesine çok teşekkür ederiz
Nevin civas
26.07.2023
29 Mayıs 3haziran arası Antalya Kemer de Alexius Beach hotel Biz emekli gezgin arkadaşlarımın beklentisini karşıladı.Otelin konumu ,denize yakınlığı çalışanların saygısı güzeldi .Fiyata gelince gerçekten inanılmaz uygundu (HD kişi başı 299TL/gece), .Arasıra yağan yağmura rağmen hergün doyasıya yüzdük.Sonbaharda tekrar gitmeyi düşünüyoruz.Bize bu imkanı sunan Retireepass’e sonsuz teşekkürler…..
Nurcan Büyükmumcu
20.06.2023
Merhaba. Ben yaklaşık 10 yıldan beri bu platformu kullanıyorum ve her defasında çok memnun kalıyorum. Son olarak Bozburun'da Defne Lorina Butik otel için Retireepass'e başvurduğumda, çok uygun bir programla bizler için rezervasyon yaptırdı (14-16 Haziran tarihlerinde 4 Kişi, 2 gece, Yarım Pansiyon toplam 1,500TL - 375TL kişi başı) ve 2 aile olarak çok güzel bir tatil yapmış olduk. Bütün emeklilerin bu platformun olanaklarından faydalanmasını diliyorum. Sağolsun Retireepass ailesi.
MALİK AKRAY
18.06.2023
Merhaba.. sarıgerme OtiumSenses x life oteldeki on günlük tatilimizin son günündeyiz.. birazdan otelden ayrılacağız.. gitmeden memnuniyetimizi bildirelim istedik.. çok mutlu ayrılıyoruz ve şimdiden Eylül ayı için yeniden gelme planı yapmaya başladık.. otelin bulunduğu coğrafya eşsiz.. otelin konumu da öyle.. doğanın içinde, çam, zeytin, palmiye ağaçları arasında, her türden rengarenk çiçekler içindeki bahçesi, denizden gelen esintisiyle harika bir tatil için mükemmel.. otele giriş yaptığımız andan itibaren tüm personelin güler yüzü için de ayrıca teşekkür ediyoruz.. Şule, Hale, Nüket 🕊
Hale Çevikoğlu
15.06.2023
14 Mayıs'ta oyumuzu kullandıktan sonra eşimle birlikte Antalya Kemer Beldibi'ndeki Alexius Beach Hotel'e gittik. Doğrusunu isterseniz öyle büyük beklentilerle gitmemiştik. Ama beklentilerimizin ötesinde bir tatil yaptık. Müşterilerinin Rus ağırlıklı olmasına, 6 şubattan sonra depremzedelere kapılarını açmasına ve sezon hazırlıklarını henüz tamamlayamamış olmasına karşın kendinizi çok rahat ve huzurlu hissedebiliyorsunuz. Bunda en büyük etken, personelin özverili ve güleryüzlü yaklaşımı. 40 metre ileride deniz olmasına rağmen havuzun her gün temizlenmesi, zengin açık büfe yerine daha mütevazı ama sağlıklı ve lezzetli yemekler, her akşam farklı et türünde mangalı, farklı ve her keseye uygun konaklama seçenekleri gibi uygulamalar Alexius Beach Hotel'de her bir gününüzün güzel geçmesini sağlıyor. Hele ki, her gün iki kazan kullanılmayan et ve kemiklerin haşlanarak can dostumuz sokak hayvanlarının beslenmesi her türlü takdirin üstündedir. Bu tatil için başta Yılmaz Bey ve Gözde Hanım olmak üzere bütün otel personeline ve Retireepass'e teşekkür ediyoruz.
Sultan Çetin
20.05.2023
Nisan 10-14 tarihleri arası Yalova Thermalium Hotelde eşimle birlikte tatil yaptık,konumu,güler yüzlü personeli,yemekleri çok güzeldi,çok memnun kaldık, Retireepass’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
Müzeyyen Kıymet
7.05.2023
Retireepass sayesinde eşimle daha öncede tatil yapmıştık.bu defa sarıgerme x life otelde 12 kişilik bir grup halinde ekim ayında mükemmel bir tatil yaptık.hepimiz hep birlikte olmaktan ve otelden çok memnun kaldık,çok çok teşekkürler
kerim özaslan
9.01.2023
Retireepass sayesinde Patalya Termal otel Kızılcahamam da ben ve eşim çok güzel bir tatil yaptık. Otel çok iyi işletiliyor yemekler muhteşem güzel, personel ilgili ve güler yüzlü. Çok memnun kaldık. Teşekkürler Retireepass.
İrfan Halavut
28.12.2022
5 günlük Karahayıt taki Colossae Thermal oteldeki Eşimle konaklamamızda bize yardımcı olan Retireepass taki tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim.
Hüseyin Gülkaya
14.12.2022
21 kasımda termacitye yapmış olduğumuz tatil, Platform Yetkilisinin yakın alakası ve gayretiyle gerceleşti. Retireepass'e çok teşekür ediyorum ve başka tatillerde tekrar görüşmek dileğile saygılarımla.
zeynullah terzi
29.11.2022
2 günlük Eskişehir konaklamamızda, her zamanki gibi yanımızda olduğunu yakından hissettiren, biz emeklilere maddi - manevi avantajlar sağlayan, Retireepass'teki emeği geçen tüm ilgililere sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. Tüm dostlardan bu olanaktan yararlanmalarını ve böylece Retireepass'ı yaşatmamızı ve daha ileri götürmemizi diliyorum.
MALİK AKRAY
15.10.2022
İlk kez deneyimlediğim Retireepass aracılığı ile; 18-24 Eylül tarihleri arasında ablamla birlikte İda Tur Motel'de konakladık. Başta; bizlere bu hizmeti sundukları için platforma ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Kazdağları'nın enfes havası, tesisin konumu, denizin temizliği, doğal geniş bahçesi, hizmet veren personelin güler yüzlü oluşu, yemeklerin gayet yeterli ve lezzetli oluşu oldukça tatmin ediciydi. Diğer yandan; iki emekli olarak konakladığımız odada 1 tek, 1 çift kişilik yatak + 1 ranza yerine platformdan öncelikli olarak talep ettiğimiz gibi 2 tek kişilik yatak olsaydı :(( Tatil havasında olduğumuz için TV'nin teknik destek almamıza rağmen çalışmaması, ki çalışsaydı da dürbün gerekecekti; diğer asgari tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan artılar sebebiyle tesisten tekrarını dileyerek memnuniyetle ayrıldık. Biz emekliler için bu imkanların, bununla birlikte çalışmalarınızın başarılarla artarak devamını dilerim.
Selmin Heral
30.09.2022
12 Eylul 2022 de Ida Tur da komsularimizla birlikte basladigimiz 5 gecelik tatilimiz harikaydi. Cok memnun kaldik. Retireepass’le baslayan icten ilgi alaka ida tur motel de Nezihe hanim’in guler yuzuyle ve tum personelin samimiyetiyle tatilimiz boyunca devam etti.Deniz sahaneydi.yemekler harikaydi, havasi tertemiz. Odalar yataklar eski olmakla birlikte tertemiz ve eksiksizdi.Insan daha ne isteyebilir ki.Cok keyifli ve huzurlu bir tatil gecirdik. Basta Retireepass Ekibi ve Nezihe hanim olmak uzere emegi gecen herkese candan tesekkur ediyoruz. Recep Talat Tuncelli 22 Eylul 2022
Recep Talat Tunçelli
22.09.2022
İDA TUR Motel'e olan memnuniyetimiz devam ediyor. Bu ikinci gidişimizde de herşey çok güzeldi. RETİREEPASS'e ve İDA TUR Motel'e teşekkürler..
Haluk Turgay
18.09.2022
5-10 Eylül tarihlerinde eşim ve iki çocuğumla Gümüldür Mavi Deniz Otelde Yarım pansiyon (Nerdeyse her şey dahil) çok güzel bir tatil geçirdik. Otelimiz denize sıfır, tertemiz sıcacık, kendini evinde gibi hissettiren şirin bir işletmeydi. İşletmecilerinden çalışanlarına kadar her kes güler yüzlü, yemekler leziz, plaj tertemiz. Plaj görevlisi her şeyi çok güzel ayarlıyor, müşterileri iyi takip ediyor yabancıları sokmuyor, Haftada iki gün canlı müzik var. Biz bir tanesine denk geldik. Çok keyifli bir akşamdı. Kısacası kalabalıktan sıkılan kafa dinlemek, huzur isteyenler için harika bir otel. Bize bu imkanı sunan Retireepass ekibine, özellikle Tanju beye çok teşekkür ederiz.
Filiz Koyuncu
16.09.2022
Öncelikle retireepass platformuna üye olduğum için çok mutluyum . RETİREEPASS'E BAŞVURDUĞUMDA, GÖSTERDİKLERİ YAKIN İLGİ VE YARDIMLARI İÇİN Çalışan Ekibe teşekkür ederim..23 /27 haziran 2022 tarihlerinde Class Beach Hotel marmariste 4 gece 5 gündüz alkollü herşey dahil konaklama rezerasyonlarımı çok makul fiyata otel girişinde ödemeli yaptılar. tesiste kaldığım süre boyunca verilen hizmet ,personelin güleryüzü ..deniz manzaralı cepheden çok geniş oda tahsisi ..gösterilen ıhtimam..oda temizliği , kahvaltı, ,öğle ve akşam yemekleri çok çeşitli ve kaliteli idi.otelin sunduğu hizmetlerden çok memnun kaldık. akşamları otelin minibüsü ile marmarisin diskolarına yarı fiyatına gitmemiz.hakan beyin ilgisi ..bizlere ayrıcalıklı müşteri ilgisi ..vs.. ne diyeyim size daha ..rüya gibi bir tatildi. deniz, güneş, şezlong , havuz bar....gel keyfim gel..vallahi herkese tavsiye ederim.Başta Tanju bey ve ekip arkadaşlarına bizlere bu hizmeti bu kadar kaliteli ucuz ve rahat bir şekilde sundukları için çok teşekkür ederim. çalışmalarınızın devamını dilerim.
Ufuk Demirel
14.09.2022
5-10 Eylül 2022 tarihleri arasında eşim ve çocuklarımla Gümüldür Mavi deniz Hotelde Yarım pansiyon (nerdeyse her şey dahil) çok güzel bir tatil geçirdik. Denize sıfır az odalı kalabalıktan uzak sakin şahane bir otel. Tekrar gitmeyi çok isterim. Bize bu imkanı sunan Retireepass ekibine çok teşekkür ederim.
Filiz Koyuncu
12.09.2022
13-21/06/2022 tarihleri arasında herşey dahil Class Beach Hotel’de Retireepass aracılığıyla çok güzel bir tatil yaptık.Bize bu imkanı sunan Retireepass ekibine çok teşekkür ederim.
Gülgün Eker
24.06.2022
13-21.6.2022 tarihleri arasında Marmaris Class Beach herşey dahil otelde, çok güzel bir tatil geçirdik. Otelin deniz kenarındaki konumu, güler yüzlü personeli, lezzetli yemekleri ve günümüz koşullarına göre çok uygun fiyatı ile herşey mükemmeldi. Bize bu imkanı sağladığı için Retireepass'e çok teşekkür ederiz.
Fahriye Kadıoğlu
22.06.2022
Retireepass platformu sayesinde Kazdağları Form Thermal Resort & Spa'da 13_19 Haziran 2022 tarihlerinde iki emekli aile olarak bir hafta güzel bir tatil yaptık. Sessiz ve sakin tatil yapmak isteyenler için ideal bir yer. Otel personeli ve sorumlu kişiler müşterilere karşı saygılılar. Açık büfe kahvaltı ve yemekler ödediğimiz ücrete göre çeşitlilik açısından yeterli ve güzeldi. Kaldığımız odalar 1+1 tarzında 2+1 kişi rahatlıkla konaklayabilecek şekilde tasarlanmış ve temizdi. Otelin SPA bölümü bakım gerektiriyor. Açık havuz kısmı görevli kişinin ilgisi ve titizliği sayesinde bakımlı ve temizdi. Dinlenmek ve bol oksijen almak için güzel bir yer. Tekrar aynı yerde tatil yapmak isterim ve çevremdeki kişilere tavsiye ederim. Retireepass'e, otel yetkili ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.
İsmail TURAN
20.06.2022
27-29 Mayıs tarihlerinde konakladığımız adempira oteli için söylenecek tek şey mükemmeldi.bu otelin rezervasyonunda yardımcı olan retireepass ekibine teşekkür ederim ve bu güzel çalışmalarının devamını içtenlikle dilerim.
Ahmet Sönmez
31.05.2022
15 mayıs, 19 mayıs tarihleri arasında Ayvalık ta güzel bir tatil yapmamıza yardımcı olan retireepas yetkililerine çok teşekkür ederim.
EKREM ÜÇEL
23.05.2022
EŞİMLE BİRLİKTE 25.04.2022'DE 2 GÜNLÜK ÇANAKKALE ZİYARETİMİZ İÇİN, RETIREEPASS'E BAŞVURDUĞUMDA, GÖSTERDİKLERİ YAKIN İLGİ VE YARDIMLARI İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM. BÖYLE BİR GRUBUMUZUN OLMASI, BİZ EMEKLİLER İÇİN GERÇEKTEN BÜYÜK BİR ŞANS VE BU ORGANİZASYONU DEVAM ETTİRMEK İÇİN BİZLERİN DE İLGİSİNİN GEREKLİ OLDUĞUNA İNANIYORUM. BEN YAKLAŞIK 10 YILDIR BU ORGANİZASYONDAN FAYDALANIYORUM VE HEPSİNDEN DE ÇOK MEMNUN KALDIM. BÜTÜN EMEKLİLERE DE ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM. TEKRAR TEŞEKKÜRLER.
MALİK AKRAY
28.04.2022
Retireepass sayesinde 16 martta yoncalı nehir termalde güzel bir on gün geçirdik. Retireepass Yetkililerine biz emeklilere bu zor zamanımız da bu imkanları sağladığı için ve sonrada yoncalı nehir termale bizlere on gün eksiksiz hizmet sundugu için teşekkürler retireepass teşekkürler. Nehir Termal, Emeklilerin rahatlıkla gidecekleri bir kaplıca, herkese tavsiye ederim teşekkürler.
Mehmet çalık
26.03.2022
4 mart 6mart 2022 tarihlerinde Retireeepass Yetkilileri'nin tavsiyesi ile form termal kazdağlarına 2aile olarak rezervasyonumuzu yaptırdık hakikaten çok güzel bir hafta sonu geçirdik yeşilliklerin arasında kazdağlarının o nefis oksijen havasını aldık çok memnun kaldık retireepass'e çok teşekkürler yaz tatilinde görüşmek üzere
selahattin dinlecen
9.03.2022
Her yıl olduğu gibi bu yıl aralık 9 -19 tarihlerinde retireepass sayesinde doktorun oteli haymana da keyifli ve dinlendirici bir tatil yaptık retireepass ailesine sonsuz teşekkürler
Hasan pekalp
24.12.2021
Tatil programı yapmaya karar verdiğimizde aklımıza gelen site Retireepass ve istediğiniz, arzu ettiğiniz özellikleri siz söyleyin Platform Yetkilileri şekillendirsin. Yine Antalya yine Lara Otel , yine herşey şahane. Retireepass; emeğinize, sevginize, dostluğunuza çok çok teşekkür ediyoruz. Mutlu olunca tatil yine çok kısaydı. Çok hızlı çok güzel geçti. Lara Oteli çok seviyorum. Tertemiz, üçüncü kez gidiyoruz. Uçak sesi, dalga sesi tüm bunları görebilmek, duyabilmek çok güzel . Emeği geçen herkese, Lara Otele ve fırsat yaratabildiğim için eşime çok teşekkür ediyorum.
Nurgün Öztezcan
22.12.2021
Retireepass aracılığı ile 12-19/12/2021 tarihlerinde anne ve babamı Haymana Doktorun Termal Otele yerleştirdim. Otele girişimizden ve çıkış yapana kadar tüm otel personelinin yakın ilgi ve nezaketi ile karşılaşmışlar. Otelin sunduğu imkanlar ve hizmetlerden çok memnun kalmışlar. Odalarının temiz, yemeklerinin gayet güzel olduğunu belirttiler. Retireepass'e ve Doktorun Termal Otelinin bütün personeline çok teşekkür ediyorum.
YAKUP DAĞAŞAN
21.12.2021
"Sevgili retireepass ailesi, Ankara- Haymana Doktorun Oteline her sene iki defa akraba ve arkadaş grubumuzla gidiyoruz ve çok memnun kalıyoruz. Tabiki bir emekli olarak bize bu fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız."
Ayfer Mutluay
9.12.2021
Kıymetli Retirepass ailesi, 28kasım-03aralık 21 tarihleri arası Afyon Sandıklı- May Termal Resort tesisindeki konaklamızda bizlere yardımcı olduğunuz için size ve ekibinize teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyoruz. Tesisle ilgili yorumlarımız ; Artılar: -Odalar geniş ve sıcak - Oldukça büyük spa tesisi mevcut, masaj hizmetleri ve prosedürler yeterli - Bay, bayan ve karışık olmak üzere 3 tane termal havuz mevcut -Restoranda yemekler başarılı, sebze meyve ve tatlıda ve çeşit bol -Eksiler: Havuz ve duş bölümlerinde temizliğe önem verilmiyor. Eleman eksiği yüzünden havuzlar yeterince temizlenemiyor, havuz zemininde tortu ve tutunma borularında pas döküntüleri göze çarpıyor. - Pandemi kurallarında ihmal had safada, giderler tıkalı, duş zeminleri gölet halinde - Erkek bölümü sauna genelde arızalı -fitnes salonu kapalı -4 Asansörden ikisi kabalığa rağmen çalışmıyordu -restoranda ,pandemi kuralları gereği yemek servizi yapan elemanlar yerine -herkes aynı araç ve gereçlerle self serviz yapmakta. - Peyzaj alanı ve bahçe düzenlemesi ihmal edilmiş durumda, ağaçlandırma ve bitki bakımı zayıf. Saygılarla Bekir Coşkun.
Bekir Coşkun
7.12.2021
Öncelikle Retireepass.com site kurucusu Tanju beye bu imkanlar dahilinde Diva İsib Termal Resort Hotel & Spa yla bizi buluşturan ve uygun şartlarda tatil yapmamızı sağladığı için teşekkür ediyoruz. Konaklama başlangıcından itibaren ;karşılama, yerleşme ,ihtiyaçlarımıza anında çözüm üreten vs.. nezaket, güler yüzleriyle bilgilendirme ve yardımları için otel personelinize teşekkürler. Çalışma şartlarımıza istinaden en fazla altı gece konaklayabildiğimiz otelinizde faydalandığımız şifalı sularınızla birlikte her şey mükemmeldi. Kahvaltı ve yemekler muhteşemdi yalnız söylemeden geçemeyeceğiz özellikle yemekler harikaydı, aşçılarınızın ellerine sağlık. Tekrar görüşmek üzere :) Ahmet & Özlem Gökce Otele giriş 28.11.2021 Otelden ayrılış 04.12.2021
Ahmet GÖKCE
6.12.2021
Merhaba, 18 / 22 ekim 2021 Tarihlerinde Lara Hotel de eşim ile konakladık , son derece memnun kaldık , tüm odalar harika panoramik deniz manzaralı , özen ile işletilen , temiz , çalışanları son derece ilgili ve nazik , bir otel.Bu destinasyonda bana yardımcı olup her aşamada ilgilenen ,Retirepass yetkilisine çok çok teşekkür ederim.
Behram Üstün
1.11.2021
12 ekim 16 ekim arasında Haymana Doktorun otelde konakladık önce Retireepass'e ve otel personeline çok teşekkür ediyorum Retireepass bizim için büyük fırsat yeni konaklama yeri aramaya başladık bile :) teşekkürler
Nurettin Teymur
18.10.2021
İdatur dan çok memnun kaldık. Daha önce de kaldığımız için ne kadar güzel olduğunu biliyorduk ancak daha da kalitesinin artmış olduğunu söyleyebilirim.retirepass çalışanları ve ida tura teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
Günay Öztan
9.09.2021
27 Ağustos, 3 Eylül 2021 tarihlerinde Retirepass aracılığıyla Sapanca CABİR Spa otelde güzel bir tatil yaptık..Öncelikle Retirepass ailesine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz..çok güzel bi indirimle, daha iyi bir odada kalmamızı sağladılar.. Tatile Retirepass la devam,bundan sonra🌸🌸🌸🌸Bu arada CABİR OTELcok doğru bi seçim oldu bizim açımızdan ...Sükunet ve huzur istiyorsanız tavsiye ederim..Güleryüzlu ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla, kaliteli bir ortam isteyenlere tavsiye ederim...
Filiz YÜKSEKŞEREFLİ
4.09.2021
Doktorun Termal Hotel Haymana daki hizmetten dolayı teşekkür ederim. Yıllardır aynı kalitede hizmet veriyorlar. Desteklerinden ötürü de Retireepass'e ayrıca teşekkür ederim.
ALİ RIZA SIRDAŞ
10.08.2021
Geçen yıl pandemi nedeniyle gidemediğimiz ( rezervasyon sonrası iptal :( ) Bu yıl sevgili dünürlerimizle birlikte gittik. Hem RETİREEPASS , hem de DOKTORUN TERMAL OTEL Haymana yöneticileri ve otelin sevgi dolu personeline çok teşekkkür ederiz. Nermin ve Hamdi Güver
Hamdi Cihangir Güver
28.06.2021
Bu sene tatil planlarımızı pandemi döneminden dolayı ertelemiştik.Ama gördük ki bu süreç uzun bir süreç olacak gibi..Bizde tatile giitme ihtiyacı hissettik.Retireepass ailesi ile geçen sene tanıştık.Şu an Marmaris Park hoteldeyiz.Her şey gayet güzel.Otel tertemiz personel gayet çalışkan ve pandemi kurallarına uyuyorlar.. Yemek kalitesi yeterli ve lezzetli.. Bize otelimizi ayarlayan ilgilenen Retireepass'e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum..
Nurhan Kabakcı
29.09.2020
Bu siteye üye olalı baya bir zaman oldu.Ama gerçekten çok memnun kaldık Retireepass Ekibine Çok Teşekkür ediyorum.Her zaman her konuda yardımcı oldular. Saygılar.
Selma Çalışkan
20.07.2020
Retireepass sayesinde Antalya Lara otelinde kaldik. Harika tatil gecirdik. Deniz tertemiz.. Yemekler pandemi nedeniyle ilk günler çok sade idi, fakat sonra normale döndü otel calisanlarina da tesekkur ederiz. Yabancı uyruklu üç gencin aşırı içki içip taşkınlığı dışında her şey iyi geçti. Bu otelde ikinci tatilim en zor durum 175 Basamaklı merdivenli 9 kat apartmana yüksekliğindeki yolu Denize girmek için inip çıkmak oldu fakat denizi çok güzel olduğu için sağlıklı insan için değerdi. . Personel samimi ve hoş görülü idiler. Devamli boyle olsunlar ve Başkalarına da tavsiye edelim. ☺
Yusuf Parlak
10.07.2020
Retireepass sayesinde datça gölmar adaburnu otelinde kaldik. Harika tatil gecirdik. Deniz tertemiz. Doga doğal☺. Yemekler deseniz ye ye ye bitmiyooo...ilgili calisanlarina da tesekkur ederiz. cevrenin genisligi ferahlatiyor. Daha da surprizler ekleyebilirler. Devamli boyle olsunlar ve devamli gelelim☺☺
Gülşen Öcal
8.07.2020
21-26 Haziran tarihleri arasında İDATUR MOTEL de 5 gece muhteşem bir tatil yaptık.Deniz çok güzeldi otel sahibi ve tüm personele teşekkürler . Herşey için teşekkürler Retirepass
Sevda Özgöker
30.06.2020
Daha önce de kaldığım Afyon Akrones Otelde Retireepass sayesinde tekrar 4 gece kaldım. Öncesine göre daha güzel şartlarda daha hesaplı tatil yaptım. Teşekkür ederim.
Cafer Benlioğulları
4.03.2020
Eşimle emekli öğretmeniz.Retireepass.com sitesiyle iletişime geçtik.Öncelikle kendilerine olan güvenimizi hiçbir zaman boşa çıkarmadıkları için teşekkür ederim.2-7 şubat 2020 tarihleri arasında Denizli-Karahayıt bölgesi HERAKLES TERMAL OTEL de beş gün tatil yaptık.Oteli çok yönlü araştırdım.Verilen puanları hak eden bir tesis.Çok memnun ayrıldık.Önemli ayrıntı en düşük fiata biz kaldık.TeşekkürlerTanju bey
Mehmet Taylan
8.02.2020
Retireepass.com sayesinde bir güzel konaklama daha yaptık.Samimiyetimle emekli arkadaşlarıma bu kurumu tavsiye ediyorum.Ucuz,hızlı,güleryüzlü hizmet veriyorlar.Ailece teşekkürlerimizle-saygılar.
Ramazan Ertan Yürür
7.02.2020
Siteniz sayesinde 22-25 aralık tarihlerinde güre form termal otelde eșimle birlikte güzel bir tatil yaptık.Otel tam bir aile oteli.Çok güzel tatil geçirdik.Teșekkürler Retireepass.
İbrahim Gürbüz
30.12.2019
Retireepass'e bize bu imkanları sağladığı için çok teşekkürler.İkbal Otele gelince personelin hepsi güler yüzlü,çok ilgili (28/11/2019 tarihindeki nöbetçi amir hariç)Havuzlara altı bez bağlı çocuklar,bonesiz,duş almadan giren kişiler girdiğinden hijyenik değil.Eşimin 28/11/2019 ve tarihinde saat 22 de tansiyonu yükseldi haftada iki gün gündüz belli saatte geliyormuş nöbetçi amire kendimin doktor olduğumu doktor odasından lasiks ampul alıp sorunu halledeceğimi söyledim oda acil dolapları olmadığını sadece pansuman malzemesi olduğunu söyledi.Genelde yaşlı grupların geldiği termal otelde doktor olmaması,Acil dolabı olmaması vahimdir.Sağlık hizmeti olmayan termal otellere gitmekte büyük risktir.Dr.Ali Rıza Çamurlu
Ali Rıza Çamurlu
28.12.2019
Uygun fiyata kaliteli hizmeti aldık. Doktorun Oteli çok faydalı oldu . Teşekkürler
Umut Karagöz
24.12.2019
Çok uygun fiyatlarla kaliteli yerlerde sayenizde güzel tatil yapıyoruz, dinleniyoruz. Retirepass ekibine şükranlarımızı sunuyoruz. Bize önerdiğiniz Yalova Black Bird termal otelden memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.
İrfan Halavut
18.12.2019
Retireepass sayesinde uygun fiyatlarla her yıl termal tatilimizi yapıyoruz teşekkür ederiz. Retireepass Ekibi'ne ilgi ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Biz emekliler için iyi ki varsınız.
Tayfun GÜNDOĞDU
14.12.2019
Retireepass Ekibine böyle güzel bir proje için çok teşekkür ederiz ,her yıl olduğu gibi bu yıl da sayenizde güzel bir tatil yaptık.İyi ki varsınız.
NURAY BÜYÜK
12.12.2019
Doktorun Oteli yine harikaydı...Yeni yapılanması ile mevcudun devamı temizlik ve disiplin takdire şayan...Retireepass'a da teşekkürler..
Namık Nebi Sevim
9.12.2019
Sayın Retireepass sitesi ilgilileri , emekliler için çok güzel hizmet sağlayıp biz emeklilerinde uygun koşullarda tatil yapmamızı sağlıyorsunuz . Bizde Retireepass Ekibi'nin ilgi ve çabasıyla Afyon Oruçoğlu termalde dört gün indirimli tatil yaptık, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Servet Ejder.
Servet Ejder
8.12.2019
Retireepass tavsiyesiyle Doktorum termale geldik ve buradayiz geldigimiz için gayet memnunuz iyi duzenli bir tesis çoğu 5 yıldızlı otelden duzenli ve bu fiyata gayet iyi. Retireepass sayesinde daha hesaplı kalabiliyoruz, iyi ki varsınız, teşekkürler.
Mehmet Çalık
5.12.2019
Retireepass ile ilk tanışmamız arkadaşımın sayesinde oldu ve ilk olarak Haymana Doktorun Otelide konakladık. Retireepass ekibine teşekkürler.😘😍🤗
Hikmet Bolat
3.12.2019
24 kasim 2019 tarih itibariyle 6 gunluk esimle doktorun otele gittik .Cok memnun kaldik. Herkes isini layikiyla yapiyor. Herkese tavsiye ediyorum. Retireepass'e tşk ederiz
AYSEL GÖK
3.12.2019
Retireepass'e çok teşekkür ediyoruz. Kazdağları Form Termal otel-spa da bir hafta ekonomik ve güzel bir hafta geçirdik. emekliler için ideal bir site.
mehmet çatal
1.12.2019
Retireepass ailesine bu sene üye oldum. Yıllardır Türkiyenin her yerinde tatil yaptık .Bu sene Kaplıcaya gelirken Retireepass le irtibata geçtik. Son derece saygılı ilgili ve bizim isteklerimiz doğrultusunda hareket ederek bizim memnuniyetimizi sağlamak için sürekli otelle iletişime geçtiler. Buradan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Şu an Doktor un Oteldeyiz. Önceden de buraya geliyorduk . Personel son derece saygılı ilgili güleryüzlü . Retireepass Ekibine herşey için çok teşekkürler...
Nurhan Kabakcı
27.11.2019
Datça villa anforada 18 -22 ekim tarihlerinde konakladım ve çok memnun kaldım.Teşekkürler retireepass.com
Osman YILDIRIM
13.11.2019
Retireepass aracılığı ile 14-18 EKİM 2019 tarihlerinde DOKTORUN TERMAL OTEL/HAYMANA da eşimle birlikte çok güzel bir termal tatil yaptık ve dinlendik. Otele girişimizden itibaren çıkış yapana kadar tüm otel personelinin yakın ilgi ve nezaketi ile güleryüzlülüğü bizi çok memnun etti. Otelin sunduğu imkanlar ve hizmetlerden çok memnun kaldık. Odamız temiz, yemekler gayet güzel ve yeterli idi. Termal imkanlar da gayet güzeldi. Retireepass'e ve Doktorun Termal Oteli nin bütün personeline çok teşekkür ediyorum.
ARİF MİT
20.10.2019
Retireepass'ın biz emeklilere sağladığı avantajla çok uygun fiyata Marmariste güzel bir tatil yaptık.Çok teşekkürler....Herkese tavsiye ederim..
Hanife Güven
7.10.2019
İyi ki Retireepass var. Datça Gölmar Otelde 21 Eylül 27 Eylül arasında tatil yaptık. Otel konumu gerçekten güzel. Bizim en çok önemsediğimiz konu olan oda ve genel çevre temizliği çok iyi. Diğer taraftan odalarda müşterinin rahatı için tüm ayrıntılara yer verilmiş. Yemek konusunda fazla bir beklentiniz yoksa (fiyat kalite dengesine göre iyi sayılır) tavsiye ediyoruz. Ayrıca bize bu olanağı sağlayan Retirepass ekibine çok teşekkür ederiz.
Zekai Demirkaya
2.10.2019
Öncelikle Retireepass ekibine çok teşekkür ederiz kıbrısta acapulco da rüya gibi bir tatil yapıyoruz her şey muhteşem sonsuz teşekkürler yine görüşmek üzere hoşçakalın.
Emin aygenli
2.10.2019
16 -21 tarihleri arasında konakladığımız Antalya lara otel; tüm personeli, konumu; düden şelalesinin yakınındaki özel plajı, havuzu, lara plajlarına yakınlığı, restoranı, temizliği ile mükemmel bir otel. Harika bir tatil yaptık. Retireepass'e bize bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ederiz.
Fahriye Kadıoğlu
24.09.2019
18-21 Eylül 2019 tarihlerinde, Datça Adaburnu Gölmar Hotelde tatil yaptık. Otel konumu ve Fayda - fiyat dengesi çok iyiydi. Otelin alt yapısınde her şey düşünülmüştü. Yegane problemi bence işletme zaafiyeti. Bu konuda yeterli duyarlılığı ve özellikle empatiyi kurdukları anda mükemmel olabilir.
Rahmi ÜNSAL
22.09.2019
İzmir Balçova termal otelde tatilimiz guzel gecti cok teşekkürler neval acar
Neval acar
19.09.2019
6 _7_8 mayıs tarihinde retireepass sayesinde doktorun oteli haymanada güzel bir tatil yaptım çok teşekkür ederim
Zeliha atalan
9.05.2019
Retireepass ekibine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Boyle organizasyonun bir üyesi olmak çok güzel. Saygılar.
Şefik özırk
30.04.2019
Retireepass Ekibine çok teşekkür ediyorum çok menmun kaldım. Tekrar görüşmek üzere
Meryem karalar
18.04.2019
7-17/04/2019 tarihleri arasında konuk olduğumuz FORM TERMAL HOTEL Güre'de mükemmel 10 gün geçirdik. Otel Patronu Özcan Bey ve Genel Müdür Salih Sünnetçi son derece uyumlu, çalışkan, güleryüzlü ve yardımsever bir ekip oluşturmuşlar. Hemen hiç bir sorun yaşamadık, mutfak servisi çok iyi idi. Kendimizi 10 gün boyunca aile ortamında hissettik. Tüm otel kadrosuna ve Retireepass'a bize böyle bir sağlık tatili yaşama olanağı sağladıkları için teşekkür ediyorum.
Tahir Göksoy
18.04.2019
Retireepass sitesinden indirimli ,Safran Termal otelde 5 gün kaldik. Retireepass Ekibi'ne gösterdiği ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz. Servet Ejder.
Servet Ejder
17.04.2019
Sevgili Retireepass Ekibi, tatilimizi sizlerle birlikte planladığım için çok mutluyum. Biz emekliler için doğru yer, doğru otel uygun fiyat güvenirlik tüm bunları bizim yerimize tüm hassasiyetiniz ve duygularınızı katarak planlamamıza yardımcı oldunuz. Kıbrıs Lord Palas şahane bir otel di. Konum, yemekler, temizlik, tüm personel çok iyi ağırlandık. Sonsuz teşekkürler.
Nurgün Öztezcan
8.04.2019
Eşim ve ben Afyon Sandikli da Safran otelde 4.3.2019 giriş bir hafta tatil yaptık. Çok memnun kaldık. Retireepass'e tesekkur ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz.....
MUSTAFA SÜREN
28.03.2019
Karahayıt Herakles Otel'e Retireepass sisteminiz sayesinde bulup, gittik. Otel yönetimi, personeli, temizliği, konumu, saunası, buhar odası, masajları ve sağlık personeli ile benzersiz diyebilirim Teşekkürler.
Sinan YASDIMAN
27.03.2019
selam müsait zamanda gitmek istiyrum..
LÜTFİ ÖZBAY
23.03.2019
Retireepass'e çok teşekkür ederim. İkbal termal de çok güzel karşılanıp,ağırlandık. Sizlere ve İkbal termal md. Hasan bey e nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki retirepass var...
Doğan Güney
6.03.2019
tanju beyin tavsiyesiyle siam elegant oteline Şubat ayında gittik. harika bir tatil geçirmemize vesile olduğu için Retireepass'e teşekkürler
füsun çark
24.02.2019
retireepass ile ilk defa Yalova Erdil termal otele gittik. retireepass Yetkilisi çok ilgilendi ve yerimizi ayırttı kendisine çok teşekkür ediyorum. Erdil otelin odaları güzel temiz ama saç kurutma makinesi yok. otel eski. Havuzlar ve hamam bakımsız biraz bakımsız kalmış. Biz ilk gün havuza girdikten sonra bir daha girmedik.odamızdaki şifalı sudan yararlandık.4 gün kaldık sessiz sakin bir tatil oldu.Fiyat uygundu. Retireepass'a teşekkürler.
leyla kara
23.02.2019
Sizin tavsiyeniz üzerine gittiğimiz Doktorun Oteline haziran ayında eşim sağlığına kavuşmuştu. Tedavinin devamı olarak şubat ayında tekrar gittik , 7 ay içinde otel çok daha güzel değişiklikler yapmış, aile banyosu, fizyoterapi uzmanı ( bu arada Fizyoterapist Havva hanıma bana yaptığı tedavi ve evde devam etmem gereken spor hareketleri dersi için çok teşekkür ederim ) spor odası ,çocuk havuzu vs,vs . Özetle tüm otel hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz. NOT ; Otel kışında çok sıcak :) Özellikle yazmak istedim .
Hamdi Güver
20.02.2019
Aydın Dağ termal otelde 21-26 ocak 2019 tarihlerinde uygun fiyatla beş güzel gün bir tatil yaşadık Tüm otel personeline ve yakın ilgilerinden dolayı Retireepass'e teşekkürler.
İsmet Erdem
15.02.2019
4-5 Şubat 2019 tarihlerinde Haymana Doktorun Termal Otelde 2 gün konakladık. Her şey çok güzeldi..İlgilerinden dolayı Retireepass' e teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonra da inşallah başka otellerden yararlanacağız..Herkese tavsiye ediyoruz.
Sever Angın
12.02.2019
Doktorun Otel'de eşimle beş gece konakladık. Dinlenmiş olarak ve huzur içinde döndük. Bütün Retireepass ekibine teşekkürler, selamlar, saygılar.
Mehmet Öztürk
9.02.2019
retirepass tan tanju beye çok tşk.ediyorum.yalova thermalyum da 2 gün kaldık ,çok güzel geçti,iyiki varsınız
hüseyin öztepe
4.01.2019
Sayenizde çam termal otelde keyifli iki gün geçirdik. Tanju bey başta olmak üzere platformun tüm çalışanlarına çok teşekkürler.
Şaban Yalçın
27.12.2018
Eylül 2018 de Küçükkuyu İda Tur Motel'de sayenizde güzel bir tatil imkanı bulduk. Herkese tavsiye ederim. Denize sıfır konumu doğası denizi, yemekleri. Herşey mükemmeldi. Retireepass Ekibi'ne ilgilerinden dolayı teşekkürler...
Ekrem Sağır
18.12.2018
Sayenizde Lidya Sardes ve Asayra Termal Otellerinde, çok güzel iki gün geçirdik,her şey beklediğimizin üzerinde idi,fiyat da dahil.Ayrıca ilgilerinize de çok teşekkür ederiz.
Hikmet Denizcioğulları
12.12.2018
Günümüz şartlarında böyle bir sitenin varlığı biz emekliler için olağanüstü bir imkan,düşünenler ve tasarlıyanlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Retireepass Ekibi sayesinde Kaya termalde 3 gün dinlenme fırsatı bulduk,kendilerine çok teşekkür ediyorum.Bütün emekli dostlarıma kesinlikle faydalanmalarını tavsiye ediyorum.Bir başka tatil imkanında buluşmak üzere iyi çalışmalar dilerim.
Nadir Telli
5.12.2018
Dalaman terme Maris otelde sizin sayenizde çok güzel bır tatil yaşadık teşekkür ederiz herkese öneriyorum sitenizi, selamlar Tanju bey
Sema Aybat
19.11.2018
Emekli bir bankacı olarak retireepass.boyle güzel bir site kurarak emeklileri de düşünenleri olması beni çok mutlu etti . Orada bulunan tüm ekibe bizlere gösterdiği yardımlardan dolayı çok teşekür ederim.Şuanki fiyatlardan yazında yararlanmak isteriz.Böyle bir sitenin varlığı biz emeklileri çok sevindirdi.
Canan Bozkurt
22.10.2018
Retireepass vasıtasıyla 3 yıldır Afyon Sandıklı Safran kaplıcasına gidiyoruz arkadaşlarımızla çok memnunuz.Retireepass yetkililerine ve özellikle Tanju beye teşekkür ederim.Böyle bir platform kurmaları Harika bir şey emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim
Şayeste Ciğerli
21.10.2018
Küçükkuyu Manici Kasrı'nda iki harika gün için teşekkürler. Doğa güzel,insanlar güzel,havamız güzel. ..daha ne olsun ki...
Ülkü Ercan
19.10.2018
Bizlere böyle harika tatil organize eden Retireepass Platformu'na sonsuz teşekkürler.Muhteşem tatiller yapmak istiyorsanız Retireepass'i bulun yeter.
Emin aygenli
27.09.2018
Yaz bitti derken Retireepass a üye oldum ve şu an cennetteyim. Türkiyenin en güzel köşesi Kaş ve Retirepass imkanlarıyla kahvaltı çok kaliteli, otel çok temiz,çalısanlar çok ilgili,deniz odandan uzansan tutacağın kadar yakın ve pırıl pırıl . Tüm emeği geçenlere Teşekkür ediyorum. İyiki varsınız
Mansur Hakkatapan
27.09.2018
Bu yaz tatilimizi retireepass aracılığı ile yaptık çok memnun kaldım Retireepass Yetkilileri'ne çok teşekkür ediyorum çok ilgilendiler bundan sonra tek adresim olacak tekrar teşekkürler iyi ki varsiniz
Gamze kaya
26.09.2018
Eylül tatilimizi, RetireePass ayrıcalıklarıyla, Küçükkuyu İda Tur Motel'de huzurlu, keyifli ve en önemlisi ekonomik bir şekilde geçirmenin mutluluğu içinde geçirdik. RetireePass'a (ilgi ve alakası için Tanju Bey'e), İda Tur Motel'e misafirperverliği için sonsuz teşekkürler. Tavsiye ederim. Motel biraz eski ve bakıma ihtiyacı var. Ortam, hizmet, ilgi, deniz, dağ, oksijen, güneş, hayvan dostu, kümes hayvanlarıyla iç içe yaşam, yeşil, zeytin ve meyve ağaçları, havuz... Sakin bir tatil için daha ne olsun! Yeni bir rotada görüşmek ümidiyle. İyi çalışmalar RetireePass!
FUNDA ÇOLPAN
26.09.2018
Tüm çalışanlarınızın emeğine saglık,bu hafta sonu altınkum miletos spa otelinde geçirdim.Güler yüzleri anlayışlı yaklaşımları hepsine teşekkür ederim.Sevgiyle kalın.
Serpil Khalaf
24.09.2018
Datca palmbay beach otelde tatilimizi gecirdik gayet mutlu donduk otel calisanları ve retirepass yetkililerine cok tesekkur ederiz.
cüneyt çubuk
18.09.2018
Retireepass grubuna uye oldugum icin cok memnunum.Her sey icin cok tesekkur ederim. Insallah bundan sonraki turlarimda tercih edecegim. Herkese tavsiye ediyorum. Ruya gibi tatil yaptik esimle
Aysel Gök
17.09.2018
Retireepass sitesine böyle bir olanak sunarak emeklilere ucuz,guvenli ve hatta tatil yapamyacak olan yasli kesime hitap ettigi icin tsk ederim,bu sitede uzun,zamandir uyeyim zaman zaman takip ediyorum fakat emekli olarak butcemiz yeterli olmadığı icin tatil yapamadim,zaten emekli hergun tatilde ama guzel yerler gormek birdegisiklik ambiyans yasamak guzel bu anlamda bu site tam emeklilere hitap etmekte ve emeklinin yanında,insallah bende birgün tatil yörelerinde eylenmek isterim esimle,retireepass araciligi ile tatil yörelerinde tatil yapan emekli arkadaslarimiz lutfen yasamis olduklari tatil deneyimlerini paylassin ki bilmeyenler bilgi sahibi olsun. Retireepass teşekkür ederim.
Baki Biçer
17.09.2018
İDA TUR motel emsallerine ve fiyatına göre çok güzel bir tatil imkanı sunuyor. Denize sıfır oluşu, sessiz, dingin ve doğal ortamını çok sevdik, seneye görüşmek üzere. Teşekkürler
RAHMİ ÜNSAL
17.09.2018
Retireepass çalışanlarına, o çok candan alakalarına çok teşekkür ediyorum ve onların yönlerdimesiyle gitiğimiz Palm Bay Beach Hotelde hem Retireepass ayrıcalığını Fiat olarak gördük hem konfor olarak gördük benim tavsiyen 55 yaşını doldurmuş herkesin bir an önce üye olması dileğiyle
Zeynullah terzi
16.09.2018
merhabalar bende bu sene Thermemaris otele gittim.MUĞLA Dalaman da çok memnun kaldım.emekli ve yaşlı çiftler için çok çok iyi bir yer en azından suyu doğal.ve dinlendirici cennet gibi bir yer garsonlar çok iyi ve hizmet iyi.tavsiye ederim. lütfen gidiniz.memnun kalacaksınız.bye
muazzez evcimen
13.09.2018
Retırepass sayesinde marmaris labranda mares otelde 5 yıldızlı mükemmel bir tatil yaptık. Yetkili'lerin ilgisinden çok memnunuz.Teşekkürler retırepaass
münir artun
11.09.2018
ağustos başında retireepas aracılığı ile haymana Doktorun Otelinde üç gün kaldık daha önce de aynı organizasyon aracılığı ile kalmıştık. Retireepas yetkililerine ilgilerinden dolayı özellikle teşekkür ederim. Fırsat buldukça değerlendireceğim. Tavsiye ederim.
Mustafa Mola
24.08.2018
Retireepass harika bir olusum. Özellikle Retireepass Yetkili'lerine çok teşekkürler ediyorum. Kendilerini kutluyorum.
Türkan ünalan
8.08.2018
Başlangıç harikaydı. Tatilimin de öyle olacağına inanıyorum. Teşekkürler. Yaklaşımınız ve yardımlarınız mükemmeldi. Sevgiyle kalın.
Türkan Ünalan
30.07.2018
teşekkürler retireepass, sayenizde bir hafta ucuz ve kaliteli bir tatil yaptık. çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum. selamlar.
mehmet çatal
7.07.2018
merhabalar bende 1 defa bu tur aracaliği ile tatil yaptım .cok ama cok memnun oldum.bütün calışanlara teşekkur ederim.MUAZZEZ
muazzez evcimen
23.06.2018
Arkadaşlar....faşo ağa filmindeki gibi....ağanın sözünün üstüne söz mü olur.....Tatile gidince ..hizmet kalitesi..temizlik... güler yüzlü personelle. dört günlük tatil ..çoksevdik...ilk frsatta yine gideceğiz...kaçırmayın ilgilenin...diyorum....
Orhan
13.06.2018
Retiree Pass sisteminizden uzunca bir süredir ben, akraba ve arkadaşlarım hizmet almaktayız. Retireepass ekibi başta olmak üzere konuk edildiğimiz otel ve de diğer hizmetlerden çok memnun kaldık ve birçok emekli yurt içi veya ülkemizden arkadaş dost tanıdık ve akrabalarımıza da tavsiyelerde bulunduk. Herşey için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürlerimi ve memnuniyetimi bildirir faaliyetlerinizin devamını dilerim
fatma gülay akben
10.03.2018
Retiree pas sayesinde Ankara Haymana "Doktorun Oteli " termal otelde çok güzel 1 hafta geçirdik.Retiree Pas yetkililerine çok teşekkür ediyoruz.Bu güzel hizmet için sizleri yürekten kutluyorum.iyiki varsınız.
MUSTAFA URAL
6.03.2018
SEVGİLİ RetireePass yetkili ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum haymanada doktorun termalde cok güzel 5 gece geçirdik biz emeklilerin bu fiatlarla tatil yapmamız cok zordu sayeniz de yapabildik inşalah tekrar nasip olur hoşça kalın saygı ve sevgilerimle
ALPASLAN ADALAR
27.02.2018
Böyle güzel bir organizasyona emek verenleri kutluyorum,Haymanada 4 yılldır termal tatil yapıyorum çok kaliteli ve bize göre çok hesaplı Allah sizden razı olsun.
Suat GENCOL
13.02.2018
çiftehan çelikhan termalde yaptığımız indirimli tatil çok hoştu. emeği geçenlere teşekkürler.
cumali tekin
1.12.2017
Platform'un mükemmel organizasyonu ve yakın ilgisi ile İzmir-Antalya güzergahında çeşitli otellerde kaldık ve çok uygun fiyatlarla 18 gün mükemmel tatil yaptık. Tüm emeklilere tavsiye ederim. Özellikle Tanju beye teşekkür ederim.
İsmet Üstüner
1.11.2017
Bu platformu kuranları kutluyorum harika bir tatil geçirdik entur termalde tertemiz ilgili emeği geçenlere teşekkürler
Nurten saldık
2.10.2017
pas kartımı nasıl alabilirim .
türkün gündoğdu
1.08.2017
Harika bir tatil yaptık. 49.-TL. herşey dahil. Sıfır deniz kenarında yüzme havuzlu tertemiz bir otelde yemek içmek alkol dahil... İnanmak zor ama biz yaşadık herkese tavsiye ediyoruz. Bizim gibi emekli maaşı ile yaşayanlara bu fırsatı sunduğu için Retire Pass sistemine çok teşekkür ediyoruz.
cemalettin özelbiçer
14.06.2017
Böyle bir siteyi açmanız ve emekli insanları çok ucuz bir tatil geçirmesini sağladığınız için sizi tebrik eder saygı ve selamlarımı gönderirim.
Tuncer alsan
8.06.2017
Retireepass.com 'u telefon ile aradım. Siteden beğendiğim oteli ve kalacağımız tarihi söyleyince benim adıma yetkili bey otelle iletişime geçerek rezervasyonu başlattı.19 tl ye kupon kodu alarak rezervasyon için otele bildirdim.Rezervasyonu tamamladım. Kişi başı tam pansiyon 49 tl ye eşimle tatil yapacağım.Retireepass.com
site yönetimine teşekkürlerr..
saliha bulut
11.05.2017
Retireepass.com 'u telefon ile aradım. 15 gün sonraki seyahatim de konaklayacağım otel konusunda bana çok yardımcı oldular. Buradan kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.
Harika bir sistem...
Mehmet Ünsalan
26.04.2017
Merhaba,
27 mart 31 mart 2017 tarihleri arasında Retireepass sayesinde Limak termalde tatil yaptık.Rüya gibiydi.Normal şartlarda bu tesisin fiyatlarının yanına bile yaklaşamazsınız.Retireepass platformunu oluşturan ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim.Bu organizasyona katılan otel restoran vb kuruluşların artmasını dilerim.Bütün emekli arkadaşlarımın da bu fırsatlardan yararlanmasını öneririm.(not:Bazı oteller bu olayı bence tam kavramış değiller.Bunu anlasalar hem onlar hem emekliler memnun olur.)
yahya kemal aktürk
18.04.2017
2-10-2016 ğierşey çok ğüzeldıriş 4-10-201 çıkışlı dr otelnde 2ğce 3 ğündüz bir tatil ğecirdk her şey için o tşk dr otelinde 2 oda dostlarımızla ğüzel bir termal ğecirdi otede ilği alaka her şey çık ve çok temzok ğüzeldi SPA 24 saat ac yeekler harika 5 y çok tşlk cayı la çok ğüzelve harikayı emeği ğecenler EMELİDE çok tşkl
fahri buyukkaya
4.11.2016
VALLA BİRŞEY SÖYLEYİMMİ RETİREEPAS AİLESİNE KARŞI ÇOK MAHCUBUM 4 YILDIR ABONESİYİM ARTI TÜM AKTİVİTELERDENDE YARARLANIYORUM BİR GÜN AKLIMA GELMEDİKİ MEMNUNİYETİMİ BİLDİREYİM. GERÇEKDEN HARİKA HELE HELE BİZ EMEKLİLER İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN TERMALLER SAHİLLER VE DİĞER AKTİVİTELERDENDE YARARLANIYORUZ HELAL OLSUN İYİKİ RETİREEPAS VARMIŞDA BİZ EMEKLİLERE BU İMKANI TANIMIŞLAR ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM BU ARADA HAKKINIDA YEMEMEK GEREK GECENİN BİR YARISINDA YARDIM ALDIM SAĞOLSUN HER KONUDA YARDIMCI OLUYOR ONADA BURDAN AYRICA SEVGİLERİMİ SUNUYORUM
mustafa sivari
15.05.2016
Sayin ilgili,
Bu projeniz hala yururlukte ise, guncel bilgi ekiyle pass kartimi nasil alabilirim?
Tesekkur.
Saygilarimla
Kazim Tuna
Kazim Tuna
28.01.2016
Bu güzel hizmet için yürekten teşekkürlerimi iletiyorum.iyiki varsınız.
cumali tekin
18.12.2015
Bir emekli olarak, bu hizmetten yararlanırken yetkilinin göstermişolduğu samimi ilgi beni çok mutlu etmiştir. Ayrıca otel yetkilisinin alakasındasın teşekkür ederim.
Arif Ersözlü
2.11.2015
Retireepass özellikle Tanju bey telefon görüşmelerindeki ilgili ve güven verici saygılı konuşmalarınızla , sayenizde hem uygun fiyatla kısa sürelide olsa konaklamış olduğum Larissa Garden Hotel Kemer tatilimden çok memnun kaldım kısmet olursa tekrar verdiğiniz hizmetten yararlanmak istiyorum.Birçok vaadlerden sonra uygulama'da sorun yaşayan ülkemizde böyle bir hizmet sunmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim.Uzun bir tatil yapmak için düşüneceğim adres retireepass .com olacaktır .İyi günler
Nesrin Salihoğlu
29.05.2015
2013 ve 2014 yıllarında Retirrepas olanaklarından yararlanarak ailece güzel termal dinlencelerimiz oldu.Çok memnun kaldık.Tanju Beye çok teşekkür ederiz.Yakınlarımıza da tavsiye ederiz.Yararlanınız arkadaşlar.Pişman olmayacaksınız.2015 için de rezervasyonomuzu şimdiden yaptırdık.10 Nisanda Şamdan Termal'e gidiyoruz.Bekleriz.
REŞAT CURUK
7.04.2015
Gerçekten sayenizde gelirime uygun tatil yaptım. İstanbuldan her türlü iletişim yardımını aldım.Emeği geçen sizlere teşekkür ederim.
veysel kısım
27.01.2015
Saygideğer ,RetireePass..com yöneticileri !

Sizlere bu organizasyon için sonsuz teşekkürlerimi - yurdum insanı ,emekliler adına iletiyorum . Bildiğimiz gibi ulkemizde yüzbinlerce vatandaşimiz sembolik emekli maaşıyla ,tatilin hayalini bile kuramamakta . Sitenin hepimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim !
Bekir Coskun
3.11.2014
her nekadar bir aksilik yaşansada bodrum atrium
hotel rzv için yardımlarınıza teşekkürler.
yakup cumak
12.09.2014
Merhaba, ben şartları okudum ama tekrar sormakmsitiyorum ben 1970 dogumlu emekliyim bu fırsatlardan yararlanma imkanım yokmu?
N m
9.09.2014
Ben inanılmaz güzel bir tatil yaptım. Yazılanların doğru olduğuna şahidim. 59.- TL günlük her şey dahil 5 yıldızlı hatta 10 yıldızlı çok ama çok lüks otelde eşimle birlikte kaldı. Finike'de, Presa di Finika otel. Muhteşemdi. Sistem mükemmel sizlerede tavsiye ediyorum.
cemalettin özelbiçer
6.09.2014
merhabalar,ben Ankara'da yaşayan bir emekli üyenizim...şehir fırsatlarını incelediğimde sadece üç beş tane balık lokantası gördüm,biz bu sınırlı emekli maaşı ile bu lokantalardan nasıl yararlanabiliriz? daha fazla mekan ve uygun fiyatlı seçenekler olursa memnun oluruz.Ayrıca sezon dışında güneydeki otellerden uygun fiyata yararlanabilirsek çok mutlu oluruz....saygılarımla....
gülhan akel
12.08.2014
merhaba,ben retirepass yeni duydum,inceledim,cok güzel seçenekler sunulmuş,tanıdıklarımla katılmayı düşünüyorum,19 tl indirim kuponu olayını anlamadım sadece(tatil seceneklerinde)cevaplarsanız sevinirim,teşekkürler...
şenay özavcı
6.07.2014
Kutluyorum bu fikri yapanlara. Bu emekli maaşlarıyla yaşamak zor.katkı olabildiğini z teşekkürler. Yakında kullanmayı düşünğyorum.
Size sorduğum soruları hızlı ve çok iyi açıklayarak cevapladınız. bana oda yetmedi telefon ile aradım.pazar günü olmasına rağmen uzun uzun ve çok nazikce cevapladınız.
Çok çok teşekkür ederim.
Daha çok imkanlar ve biraz daha indirim olursa da süperrrr olacak.
iyi çalışmalar.
Nurhan Bozdoğan
15.06.2014
Burada konaklayan üyelerin yorumlarını görmek beni mutlu edecektir...
nihat neşeli
4.06.2014
Üye olmak istiyorum eşim 65yaş üzeri ve emekli bende emekliyim ayrıcalıklarınızdan faydalanmak istiyorum
Serpil olpak
31.05.2014
16 mayıs 19 mayıs tarihli marmaris tatilimiz palm beach hotel konum ve prs nin de yakın ilgisiyle harika günler yaşattı. Marmaris emekliler için bir cennet.Bize bu fırsatı verdiğiniz ve en ufak bir sıkıntı yaşamadan bu tatile sebep olduğunuz için çok teşekkür eder eşimle selamlarımızı yollarız.İyi ki sizi tanımışız.Devamında görüşebilmek dileğiyle.
cemil başer
21.05.2014
I didn't get my retireepass card when I joined. Could you please send me one because I'm planning to travel and stay in hotels. Thank you.
Ireneo Ames
2.05.2014
Girişimcilere gönülden teşekkürler.Aktif olarak yapabileceğim görevleri üstlenmeye hazırım. Gelibolu'dan kolaylıklar ve başarılar dilerim.Saygılarımla.
İrfan Çevik
23.04.2014
öncelikle böyle güzel bir girişim için sizi kuranttluyorum.acaba adanada da yararlanabileceğimiz sinema,restorant gibi yerler varmı? şimdiden teşekkürler
ayla samsa
7.03.2014
Merhaba Siteyi beyendim katılımlara açığm tur yurt içi yurt dişi her şeye varım
habetdar olusam memnun olurum tşk ler
benay oner
17.01.2014
Emeklilere ait bu tür bir girişim beni ziyadesiyle memnun etti, emekli bir kurum müdürü olarak zamanımız çok fazla çalışmakla geçti,bundan dolayı güzel yaşamak ıçın çok fazla bir zamanımız olmadı,yaşamakla ılgili ıçımızde kalan ukdeleri gerçekleştirmek umuduyla emeklilere ait bu girişimiz çok güzel ,sizleri canı gönülden kutluyorum gezi programları yapılırsa yurt ıçı ve yurt dişi bır gurup arkadaşımla katılırız saygılarımla
fatma büyükgüçlü
15.01.2014
Böyle güzel girişimleriniz için hepinizi canı gönülden kutluyorum.Gezi proğramları yapılırsa dostlarımızla birlikte memnuniyetle katılmak isteriz.
nazmi kirteler
12.01.2014
Cok guzel bir girişim. .. kutluyorum... indirimlerin yeterli olmadığını düşünüyorum ben de..
Organize geziler bekliyoruz:))
Nurten Bilenoğlu
8.01.2014
Ben bu siteyi bir arkadaşım vasıtası ile öğrendim.Emekliler için çok iyi bir çalışma.Emek verenleri kutluyorum.Gerekirse ben de yardımcı olabilirim.Ben de memur emeklisiyim.Başarılar.
vidin
1.12.2013
Emeklilere emek verenleri kutluyorum.Ben de emekli öğretmenim.Diğer emekli arkadaşlarımı da bu siteye davet edeceğim.Başarılar ve teşekkürler..
Fatma Çırak
10.11.2013
Emegi gecenleri kutluyorum.Tum emeklileri de siteye davet ediyorum.Hatta guzel fikirleri olan arkadaslarin onerilerini gittikleri memnun kaldiklari yada kalmadiklari yerler hakkinda yorumlarini da paylasmalarini sosyal aktivitelerin de olmasini temenni ediyorum.Tum emeklilere ve siteye emegi gecenlere sevgl ve saygiarimi sunuyorum.Bu arada ben emekli ogretmenim
Ayse Ormeci
11.10.2013
-emekli bir bankacı olarak proje inanılmaz güzel
fikir sahibi ve katılımcıları candan kutluyorum
konuya hasasiyet gösteren ve sponsorlara
tşk.ler ediyorum
tesadüfen keşfettigim bu oluşumu hic tereddüt etmeden kaydımı yaptırdım
hic degilse ömrümüzün geri kalan kısmında aile bireylerimize ve torunlarımızdan arta kalan kısıtlı zamanda bir kac gün kafa dinlemek,yada hanımla başbaşa(özellikle önemli gün ve gecelerde)yemek yemek,sinema,tiyatro izlemek hem bedenimize,hem ruhumuza iyi gelecek diye düşünüyorum.
tekrar başarılar diliyor organizasyonda bizede bir görev düşerse seve seve şimdiden kabul ettigimi belirtmek isterim
saygılarımla;
A.ADİL USTAOĞLU
A.ADİL USTAOĞLU
8.10.2013
Yetmez ama evet diyerek selamlıyor ve başarılar..Örnek olması dileklerimle..
Nuran
2.08.2013
Böyle bir organizasyonun kurulmasında emeği geçenlerden Allah razı olsun emekliler için büyük bir hizmet ayrıca insanlığa büyük bir hizmet sağolun varolun
H.Faruk Büyükkuşoğlu
29.07.2013
Sayın; retireepass sitesi,form iletişim yetkilisi.Sitenizi bir emekli olarak inceleme fırsatım oldu.Hitap alanınızın zenginliğinin farkında olarak sitenize üye olma onurunu yaşıyorum.Sezonluk tüketici olmanın yanında,maddi ve manevi gücüm oranında nasıl kazan,kazan katkım olabilir.Netleştirmek için yazdım.Emekli hastane Müdürüyüm.İlginize teşekkür eder,sevgiler,saygılar sunarım.
Ahmet Pınarbaşı
27.06.2013
Sezon dışında emeklilere % 30,40,50 indirim az bile.Zaten o sezonda oteller moteller vb kapalı.Müşterisi yok.daha fazla indirim/seçenek için biraz emek harcanmalı diye düşünüyorum...İyi çalışmalar!
Nazım Keskin
10.05.2013
Her alanda fırsat eşitliğinin yaşanması kadar güzel bir şey olamaz..Amerikan anayasasında,mutlu olma hakkından bahsedilirken,tüm dünya insanlarının,her bireyin,güzellikleri yaşama anlamında,en az Amerikan vatandaşları kadar hakkı olduğunu düşünüyorum..İnsanı "Güzel"e taşıyan,ona değer atfeden her çabayı gönülden alkışlıyor ve sizleri kutluyorum...Pratikte de bu çabanızın karşılık bulmasını ve başarmanızı diliyorum...Sevgiyle kalın,bugün ve daima..:)
NURCEMAL TANCIL
8.05.2013
Böyle güzel bir organizasyona emek verenleri kutluyorum,gerekirse biz de elimizi taşın altına koyarız.cevat hacıoğlu
cevat hacıoğlu
7.05.2013
emeklilerin gercekten bu turlu indirimlere ihtiyaci vardi,emegi gecen herkese tesekkurler.benim cocuklarim yurt disinda ozellikle ucus indirimleri cok isime yarayacak sonsuz tesekkurler bizleri dusundugunuz icin.
Guven Bayram
5.05.2013
Böyle bir girişime gerçekten çok ihtiyaç vardı. Büyük bir heyecanla karşıladım ve çevremdekilere de coşkuyla iletiyorum.Site kurucularının beceri ve girişimciliğine güveniyor, bu sitenin yaşamımıza çok etkili bir biçimde renk katacağını düşünüyorum.
Hasan Birkölge
30.03.2013
Hayirli olsun ,emekliler olarak gucumuzun potansiyelini biliyoruz,her sektorde her seyi yaptirabiliriz.Yeterki uye sayimizi arttiralim.Ben olu sezon da seyahat tur fiatlarin da cok ozel indirimler alabiliriz v.s gibi.Iyi calisnalar kola gelsin.SAYGI VE SEVGILERLE.
UNAL SAVASAN
25.03.2013

Yorumunuz


Emekli veya 55+ yaş kitlesini temsil ediyorsanız; %70’e varan indirimlerle yurt içi veya yurt dışı seyahat etmek ister misiniz? Yaşadığınız lokasyonda hafta içi 10:00-18:00 arasındaki zaman diliminde, sinema, restaurant gibi şehir aktivitelerinden, ürün ve hizmetlerden %50’ye varan indirimlerle yararlanmak ister misiniz? O halde Retireepass.com’a hoş geldiniz :)

Retireepass.com | @2024 All copy rights reserved