Tel : +90 850 305 46 27 // +90 532 736 98 08
İlan Detayları

Açıklama

Linda Resort Hotel

Tüm yıl boyunca hayalini kurduğunuz muhteşem bir tatil keyfi için doğru adres LİNDA RESORT HOTEL.
 
Ailenizle birlikte geniş ve yeşillikler içerisinde bahçemizde bulunan iki ayrı havuzumuzda eğlencenin ve huzurun keyfini yaşayacak veya hızlı gece hayatıyla yeni arkadaşlıklar kurup unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.
 
Titreyengöl ve Sorgun ormanlarının büyüsü , Manavgat Irmağının ihtişamı ve tertemiz sahiliyle bütünleşmiş tesisimiz her metrekaresinden tarih yatan Side’ye 5 km mesafededir.En yakın yerleşim yeri Manavgat yine 5 km mesafededir.
 
Ulaşım Side ye ve Manavgat a dolmuş ve taxi lerle sağlanmaktadır. Antalya hava alanına yaklaşık 65 km dir. Tesisimiz Sandart oda dışında , Aile odası, Suit ve Geniş Dbl Ranzalı oda kategorilerinde genel toplamda 239 odaya sahiptir.
 
Aile işletmesinin en iyi modern uygulayıcılarından biri konumunda olan ve turizm sektöründe amaçları doğrultusunda daha ileriyi hedef edinirken,hizmet sektöründe kendine özgü hizmet anlayışı , çevre bilinci ile eğitilmiş ,takım ruhu ile tüm çalışanları ile birlikte , marka yaratmak , üstün hizmet kalitesinden taviz vermeden , '' doğayı tüketmek değil koruyarak kullanma ''ilkesi doğrultusunda ,çevreye duyarlılığı anlayışı ile konukların her zaman tercih ettiği örnek bir tesis olmayı kendine vizyon edinmiştir.
 
Linda Resort Hotel Yüksek seviyede misafir memnuniyeti için kaliteli hizmet ilkelerimizden asla vazgeçmeden, Türk misafirperverliğini ön planda tutarak , doğal tarihi ve kültürel değerleri koruyan, çevreye duyarlı ve güler yüzlü müsafirperver hizmetiyle, müşterilerimiz tarafından devamlı tavsiye edilen ve sürekli tercih edilen bir tesis olmaktan gurur duyan bir tesis olmayı misyon edinmiştir.
 
İletişim Bilgileri;
 
Adres : Titreyengöl 22 07600 Manavgat Antalya/Türkiye
 
- BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN PLATFORM’u ARAYINIZ! (0532 736 98 08 // 0850 305 46 27)
 
E-mail: info@lindaresorthotel.com
Web: https://lindaresorthotel.com  

  

Konum

Yorumlar

    İlk yorumu sen yap!

Yorum Ekle

Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol

Emekli veya 55+ yaş kitlesini temsil ediyorsanız; %70’e varan indirimlerle yurt içi veya yurt dışı seyahat etmek ister misiniz? Yaşadığınız lokasyonda hafta içi 10:00-18:00 arasındaki zaman diliminde, sinema, restaurant gibi şehir aktivitelerinden, ürün ve hizmetlerden %50’ye varan indirimlerle yararlanmak ister misiniz? O halde Retireepass.com’a hoş geldiniz :)

Retireepass.com | @2024 All copy rights reserved